FAQ czyli Często Zadawane Pytania

 

1. Wypełniłem i odesłałem wniosek. Co jeszcze muszę zrobić, aby otrzymać pożyczkę?

Abyśmy mogli zweryfikować Twoje dane, powinieneś przekazać ze swojego rachunku bankowego, który podałeś podczas rejestracji, 1 gr podając w tytule przelewu:

„Akceptuję warunki Ramowej Umowy Pożyczki minimoney.pl z załącznikami”. Pamiętaj, aby korzystać wyłącznie ze swojego rachunku, ponieważ właśnie na niego, w przypadku pozytywnej decyzji, zostanie przelana kwota pożyczki. Opłatę rejestracyjną uiszczasz tylko raz – przy pierwszym wniosku.

 

2. Na jaki rachunek bankowy powinienem przekazać 1 gr?

Nr rachunku zostanie Ci podany w zależności w jakim banku Ty posiadasz konto. Zostanie on wyświetlony po pozytywnej weryfikacji Twojej aplikacji o pozyczkę.

 

3. Jaką kwotę pożyczki mogę otrzymać składając wniosek po raz pierwszy?

Pierwsza pożyczka może być udzielona na kwotę do 500 zł na okres 30 dni.

 

4. W jaki sposób mam spłacić pożyczkę?

Spłaty pożyczki możesz dokonać za pośrednictwem banku internetowego, w placówce Poczty Polskiej lub w filii banku.

Nr rachunku do spłaty dostaniesz po wypłacie pożyczki na Twoje konto.

 

5. Co powinienem zrobić, jeśli nie mogę zwrócić pożyczki w terminie?

Jeżeli nie jesteś w stanie zwrócić pożyczki w wyznaczonym terminie, masz możliwość przedłużenia terminu jej spłaty. W tym celu należy skontaktować się z działem obsługi klienta: kontakt@minimoney.pl

 

6. Czy mogę jednorazowo wziąć w minimoney.pl kilka pożyczek?

Nie, możesz otrzymać tylko jedną pożyczkę. Kolejna jest udzielana po spłaceniu poprzedniej.

 

7. Jak długo po spłaceniu jednej pożyczki mogę otrzymać następną?

Następną pożyczkę możesz otrzymać zaraz po spłaceniu poprzedniej w uzgodnionym terminie.
Podczas wnioskowania o kolejną pożyczkę masz możliwość otrzymania limitu do 10 tys. zł i maksymalnego okresu na 60 miesięcy.

 

8. Kiedy pieniądze pojawią się na moim koncie?

Gdy tylko dokonamy weryfikacji Twojego wniosku, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą telefonicznie. W przypadku pozytywnej decyzji kwota pożyczki zostanie przelana na Twój rachunek bankowy.

 

9. Czy mogę otrzymać pożyczkę wysyłając SMS?

Niestety, nie ma takiej możliwości.

 

10. W jakich sytuacjach mogę nie otrzymać pożyczki?

Pożyczka nie zostanie Ci udzielona, jeśli dane, które podałeś przy rejestracji, okażą się nieprawdziwe, jeśli nie posiadasz źródła dochodu, niezbędnego do spłaty pożyczki lub posiadasz niespłacone zobowiązania w jakiejkolwiek firmie.

 

11. Czy potrzebne jest poręczenie lub zastaw, aby otrzymać pożyczkę?

Nie, nie wymagamy żadnych zabezpieczeń.

 

 

Masz pytania? Napisz

Zapytaj nas o ofertę. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Pomożemy, doradzimy.

Mini Money spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP: 5272774474, REGON: 364938313. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000627479. Kapitał zakładowy w wysokości 200 000 zł. Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki wynosi 500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wnioskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł.
Reprezentatywny przykład dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 630,0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 500  zł; całkowita kwota do spłaty 616,7 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 116,67 zł (w tym: prowizja 112,5 zł, odsetki 4,7 zł); umowa na 30 dni. Stan na 04.30.2016. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Odsetki ustawowe za opóźnienie stanowią wysokość równą sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego.