logo

 

Mini Money jest instytucją szybko rozwijającą się na Polskim rynku.

Dzięki połączeniu wiedzy z takich dziedzin jak internet, technologia i finanse toworzymy dla naszych Klientów odpowiednie rozwiązania.

Największą naszą zaletą jest wydawanie decyzji w zakresie finansowania danego Klienta w ciągu kilku minut. System jest maksymalnie zautomatyzowany.

Pożyczek udzielamy osobom w wieku od 21 do 60 lat na okres nawet do 60 miesięcy.

Świadcząc usługi finansowe najwyższej jakości, dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów. Zwracamy także szczególną uwagę, by nasi Klienci dysponowali pełną informacją odnośnie oferowanych przez nas pożyczek oraz by planowali decyzje finansowe w sposób świadomy.
Pragniemy współpracować z Pożyczobiorcami długoterminowo. Dlatego zależy nam na jak najlepszej obsłudze i serwisie Klienta.

Zapraszamy.

Właścicielem serwisu: www.minimoney.pl jest:

Mini Money Sp. z o.o.

Masz pytania? Napisz

Zapytaj nas o ofertę. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Pomożemy, doradzimy.

Mini Money spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP: 5272774474, REGON: 364938313. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000627479. Kapitał zakładowy w wysokości 200 000 zł. Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki wynosi 500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wnioskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł.
Reprezentatywny przykład dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 630,0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 500  zł; całkowita kwota do spłaty 616,7 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 116,67 zł (w tym: prowizja 112,5 zł, odsetki 4,7 zł); umowa na 30 dni. Stan na 04.30.2016. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Odsetki ustawowe za opóźnienie stanowią wysokość równą sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego.